Tehnoloogia
Meie põhimõtted:
pakume oma tellijatele hea kvaliteediga mitmekesiseid tooteid mõstliku hinnaga. Me ei soovi olla esimesed võistluses „kes teeb odavamalt”, vaid esirinnas nende ettevõtete hulgas, kes valmistavad tooteid ja teenindavad tellijaid parimal võimalikul viisil.
Laiendamaks tellijate valikuvõimalusi, täiustame pidevalt oma tooteprotfelli eeskätt nende toodete osas, millised eristuvad masstooteid valmistavate ettevõtete toodangust.
Kui mitte meie kaubamärk, siis võiks logoks olla ka kolm naeratavat nägu: esimene neist kindlasti tellija oma, kes on saanud omapärase ja hea toote, teine püstitaja oma, kelle töö on sujunud suurema vaevata ja tagasilöökideta ning... kahtlemata ka meie naeratav nägu – et oleme suutnud täita kahe eelmise partneri lootused.
 
 
Toodete kavandamine
toimub 3D keskkonnas, mis lubab oluliselt hoida kokku aega ning kulusid uute toodete väljatöötamisel. Keskmiseks uue toote „sünniperioodiks” on vaid 2-3 nädalat – reaalse kavandamise algusest kuni uue toote valmimiseni.
Kavandamise lõppfaasis valmivad täpsed toodete eri osade elemendijoonised koos vajalike selgitustega tootmise tarbeks, mis tagavad toodete valmistamise kõrge täpsusklassi.
Juba toodete kavandamise algfaasis peame silmas kavandatava ehitise kõiki parameetreid kuni valmistoote pakendi mõõtudeni: ka see on oluline ja seda eeskätt toote sujuva ja võimalikult odava transpordi korraldamisel lõpptellijani.
 
 
Toore:
kasutame tootmises põhjamaist, kuivatatud ja kvaliteedi põhjal sorteeritud kuuse saematerjali. Toodete valmistamiseks vajalike profiilide hööveldamine toimub tehases.
Nii suudame parimal viisil tagada meie toodete ühtlaselt hea kvaliteedi.
Uste valmistamisel kasutame liimpuitu, mis hoiab maksimaalselt ära nende võimaliku väändumise.
Avanevad aknad ning osa premium-klassi uksi tellime oma toodetele nende valmistamisele spetsialiseerunud ettevõtetelt – nii on parimal võimalikul viisil tagatud nende kõrge kvaliteet.
 

Tooted:
põhiliselt valmistame kergetest, tehases koostatud elementidest ehitisi, mida on lihtne ja mugav koostada. Ehitiste komplekti kuuluvad kõik puuosad (k.a. uksed ja aknad, viimased on enamikul juhul juba paigaldatud seinaelementidesse), kinnitusvahendite komplekt ning üksikasjalik ja arusaadav koostejuhend.
Valmiselementide raamide ühendamisel kruvikoostega tekib tugev ja vastupidav raamkonstruktsioon, mis teenib oma peremeest hästi pika aja vältel ka põhjamaises kliimas.
Ehitiste aluspuudeks kasutame minimaalselt 44x94 mm. ristlõikega puitu (tellijate erisoovide korral võime komplekteerida ehitise ka mittestandartsete aluspuude ja põrandalaudadega), mis ei vaja eraldi vundamenti (ehitise võib paigaldada ka ehitusplokkidest alusele, mis hoiab oluliselt kokku tellija ressursse – aega ja raha).
Alates 2014.a. oleme suuremate premium-klassi ehitiste puhul (suveköök Jana, Klaasmaja jt.) parima tulemuse saavutamiseks hakanud kasutama ka karkass-süsteemi.
 
Lisasoojustus:
toodetele (aiamajad) pikema kasutusperioodi tagamiseks pakume ka lisasoojustusega ehitisi ning seda 2 erineval viisil:
a. lisasoojustuse puidukomplekt (ilma soojustuseta, niiskuskindla ehituspaberi ja kaitsekileta) koos üksikasjaliku paigaldusjuhendi ja kinnitusvahenditega;
b. tehases soojustatud valmiselementidest ehitised.
Üldjuhul lubavad meie tehnilised tingimused ja kasutatavad profiilid soojustada:
* seinu – 35 mm. EPS soojusisolatsiooniplaadiga;
* põrandaid – 65 mm. EPS soojusisolatsiooniplaadiga;
* lagesid – 65 mm. EPS soojusisolatsiooniplaadiga.
Täpsema info saamiseks küsi lisa!
 

Komplekteerivad tooted ja tarvikud:
oma toodete komplekteerimiseks kasutame ainult kvaliteetseid tarvikuid, mis tagavad toodete hea toimivuse kogu nende kasutusea jooksul: silinderlukke, reguleeritavaid mantelhingi jne.
Meie komplekteerivad tooted (grillid, Wagon`i metallosad) on tõestanud oma kvaliteeti juba pikema aja jooksul. Muuseas, Wagon´i metallosad (mis valmistatakse eritellimusel) on enne värvimist ka tsingitud.
 
 
Kauba toimetamine tellijatele:
meie tellijate parimast võimalikust teenindamisest rääkides ei saa minna mööda meie ehitiste toimetamisest lõpptellijale.
Loomulikult korraldame toodete transpordi otse oma tellijatele Eesti piires – nende soovi korral.
Sama oleme teinud 2 viimase aasta jooksul ka meie lähiturul Soomes – koostöös logistikaettevõtetega Ahola Transport ja Kaukokiito jõuavad meie tooted otse tehasest tellijani.
Osadele oma Saksa tellijaist (grillkojad) saadame tooted kohalikule logistikafirmale, kes toimetab need meie hulgiostja edastatud andmete põhjal otse lõpptellijani.
Arendame seda teenust tulevikus veelgi: see aitab oluliselt kokku hoida meie edasimüüjate (sisuliselt mittevajalikke) kulutusi laopindadele, kaupade ümberlaadimisele ning muule käsitlemisele. Kindlasti lüheneb nii ka tarneag, mis on kahtlemata tähtis ka meie lõpptellijatele.
 
Avaleht Tooted Tehnoloogia Video Kontakt Asukoht